Sivas şehrinde iş veya eğlence amaçlı seyahat ederken araç kiralama görünüşte basit bir iş gibi görünebilir. Kiralama hizmetinin ücretini ödüyorsunuz, arabaya biniyorsunuz ve A noktasından B noktasına gidiyorsunuz. Basit gibi gözüküyor ama arka planda o kadar çok detay ve önemli nokta var ki!

Her kişinin farklı ihtiyaçları vardır ve araç kiralarken göz önünde bulundurulması gereken en iyi araç kiralama şirketini değerlendirmek ve maliyet-etkinliğini bilmek esastır.

Sivas araç kiralama şirketi olarak tüm muhtemel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetlerimizi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, nihai bir karar vermeden önce iş seyahatiniz için araç kiralarken ihtiyaçlarınızın tam olarak ne olduğunu tanımlamanız önemlidir.

Sivas Araç Kiralama Şirketi

Sivas araç kiralama şirketi ve firmalarından kiralama yapmayı düşünüyorsanız öncelikle bilmeniz gerekenler bulunmaktadır. Kiralamak istediğiniz araç türü hakkında iyi bir fikir edindikten sonra araç kiralama politikalarını araştırabilirsiniz . İçinizin rahat olmasını istiyorsanız kurumsal firmalardan kiralama hizmeti almayı ve sigorta yaptırmayı da unutmayın.

En iyi araç kiralama şirketi nasıl değerlendirilir?

Araba Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Özel ihtiyaçlarınızı tanımladıktan ve kiralamak istediğiniz aracın sınıfını düşündükten sonra , hangisi size en uygunsa , özellikle online rezervasyon yaparken araç kiralama şirketinizin hüküm ve koşullarını araştırmanız önemlidir. Dikkat edilmesi gereken bazı şeyler şunlardır:

  • Uygulanabilir cezalar veya gecikme ücretleri var mı?
  • Hangi araç kiralama hizmetleri dahildir (ücretsiz GPS, ek sürücü vb.)
  • Seyahat kısıtlamaları var mı ve arabayı tutabileceğiniz maksimum süre nedir?
  • Farkında olmanız gereken sorumluluklar var mı?
  • Satın alma sigortası. Kişisel araç kiralama şirketi olacak satın alma sigortası istiyorsanız kuşkusuz sorun. Bu, bir araba kiralarken yolda ne olabileceğini asla bilemeyeceğiniz ve güvende olmak üzülmekten her zaman daha iyi olduğu için şiddetle tavsiye edilir.
  • Günlük oranlar nasıl hesaplanır?
  • Bir rezervasyonu nasıl değiştirebilir veya iptal edebilirim?
  • Bir şehirde kiralayıp başka bir şehirde iade edebilir miyim?

Artık Sivas seyahatleriniz sırasında bir kiralık araba seçerken nelerin dikkate alınması gerektiğini bildiğinize göre, bir araba kiralama şirketini nasıl değerlendireceğinize karar vermek daha kolay . Sivas Rent a Car kurumsal ve güvenilir hizmet alabileceğiniz nadide firmalardan bir tanesidir. Bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi müşteri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Günlük oranlar nasıl hesaplanır? 

Her 24 saat bir günlük kiralama olarak sayılır ve aracın iadesi planlanan süreyi aşarsa, her ekstra saat sözleşmeli günlük ücretin 4 saati olarak ücretlendirilir. Ek altıncı saatten sonra, yeni bir günlük kiralama ücreti alınacaktır.

Arabayı elimde tutabileceğim maksimum süre nedir?

Kiralık araç hizmet almak isteyenler için izin verilen maksimum süre 30 gündür. Daha uzun süreler için şirketimiz bünyesinde bulunan aylık paketlerden satın almanızı öneriyoruz.

Uzun süreli araç kiralamak istersem bunu nasıl yapabilirim?

Paketlerimizi inceledikten sonra gerekli sözleşmeler ve sigortalar yapılır. Araç Sivas içerisinde istediğiniz noktadan teslim edilebilir.

En iyi araç kiralama şirketi nasıl değerlendirilir?

Rezervasyon yaptıktan sonra aksilik çıkarsa nasıl devam etmeliyim?

Öngörülemeyen olaylar meydana gelirse rezervasyonunuzu değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılmışsa, “Rezervasyonlarım” alanına erişmeniz yeterlidir. Rezervasyonunuz başka bir satış kanalından yapılmışsa, İletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir şehirde kiralayıp başka bir şehirde iade edebilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. İadenin farklı bir şehirde gerçekleşmesi durumunda iade ücreti tahsil edilecektir. Rezervasyon sırasında, fiyat Rezervasyon Özetinde bulunabilir.