Sivas Günlük araç kiralama için bilmeniz gerekenleri bu yazıda toplamak istedik. Sivas şehrinin son yıllarda artan turizm potansiyeli ile birlikte araç kiralama işlemlerine olan ihtiyaçta aynı oranda artmıştır.

Sivas Rent A Car olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sivas günlük araç kiralama konusunda da tüm imkanlarıyla değerli müşterilerinin ihtiyaçları için çözüm sunmaktadır.

Kısa süreli bir ihtiyacınız veya seyahat planınız varsa günlük araba kiralama yöntemiyle bunu karşılamak en mantıklısıdır. Aksi takdirde toplu ulaşım araçları veya taksi ile işlerinizin aksaması ve zaman kaybı söz konusudur.

Yapmanız gereken güvenilir ve kurumsal bir Rent A Car firmasıyla anlaşarak günlük araba kiralama hizmeti satın almaktır. Bunun için 21 yaşında olmanız ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız yeterlidir.

İncele: Sivas Araç Kiralama

Sivas Günlük Kiralık Araba

Sivas günlük kiralık araba hizmeti satın almak için bir çok seçenek ve fiyat teklifi sizi beklemektedir. Hizmet sektörünün gün geçtikçe geliştiği Sivas şehrinde günlük araba kiralama için size yardımcı olabiliriz. Firmamız Sivas Rent A Car minimum 1 günlük olarak uygun fiyatlar üzerinden araç kiralamaktadır.

Sivas şehrine ziyaretinizin süresi ne olursa olsun araçsız geçmemesi için firmamız 1-3 günlükten başlayarak haftalık, 2 haftalık ve aylık araç kiralama fiyatları ile en uygun teklifleri müşterilerine sunmaktadır.

Sivas Günlük Araç Kiralama Şirketleri

Sivas şehrinde bulunan araç kiralama şirketleri günlük ve aylık olarak kiralama hizmetleri vermektedir. Şehir merkezinde yerel kuruluş olarak hizmet veren 17 şirket, global hizmet veren 4 şirket ofisi bulunmaktadır. Bunlar içerisinde size en uygun olan Sivas‘ın ilk araç kiralama şirketleri arasında bulunan firmamız Sivas Rent A Car şirketidir!

Firmamızı diğer firmalardan ayıran bir çok sebep bulunmaktadır. Kısaca kendimizden ve hizmetlerimizden bahsedecek olursak:

-20 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz.

-Sivas’ın ilk araç kiralama firmaları arasında bulunmakla beraber en çok bilinen rent a car firmasıyız.

-Kurulduğumuz günden bu yana kurumsallıktan asla ödün vermedik. Tüm hizmetlerimizi sözleşme, fatura ve gerekli diğer tüm prosedürleri yerine getirerek sağlıyoruz.

-Araç kiralama sektöründe ihtiyaç duyulan tüm taleplere yetişebiliyoruz.

-Hizmet çıtamızı sürekli yükseltiyor, sektörde ilklere imza atıyoruz.

Havaalanı oto kiralama hizmetimiz Sivas için benzersiz olanaklar sağlamaktadır.

Sivas için şoförlü araç kiralama, vip araç kiralama, minibüs kiralama, otobüs kiralama gibi tüm alanlarda hizmet sağlamaktayız.

-Fiyatlarımızı daima piyasa verilerine göre uygun tutmaya, hizmet kalitemizden ödün vermeden gayret ediyoruz.

-Müşteri memnuniyetini her şeyden daha çok önemsiyoruz.

-Tüm araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyor, müşterilerimizin canını sıkacak her türlü olumsuzluğun önüne geçmeye gayret ediyoruz.

-Araçlarımızın kaskoları düzenli olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde kiralama sigortalarını yaptırarak güvenle araç kiralamanızı sağlıyoruz.

-Şehir içi istenilen noktadan teslim etme ve teslim alma imkanlarımızı ücretsiz olarak sağlıyoruz.

-Havaalanı transfer hizmetini Sivas’ta ilk başlatan firmalar arasındayız!

Sivas Günlük Kiralık Araç Modelleri

Eğer ihtiyacınız olan aracın modeli konusunda belli alışkanlıklarınız ve konfor standartlarınız varsa doğru adrestesiniz. 1 günlük bile olsa kiralayacağınız aracın olmazsa olmaz donanımları sizin için önemli olabilir. Bu tercihleri anlayışla karşılayan ve ihtiyaçlara uygun çözümler üretmek için filosunu sürekli güncelleyen firmamız Sivas günlük kiralık araç seçenekleri ile her bütçeye ve isteğe cevap verebilmektedir.

Sivas Günlük Araba Kiralama Fiyatları

Sivas günlük araba kiralama fiyatları piyasa fiyatlarına göre oldukça uygundur. 2021 yılı günlük araç kiralama fiyatları ortalama 180 TL’den başlayarak araç tercihine göre yükselebilmektedir. Fiyatların taksi fiyatları göz önünde bulundurulduğunda gayet uygun olduğunu fark edebilirsiniz.

Lüks araç kiralama talep eden müşterilerimize günlük değil daha çok haftalık paketleri incelemelerini tavsiye ederiz. Özellikle hafta sonları için filomuzda bulunan lüks araçlarımız minimum 3 günlük olarak teslim edilmektedir. Araç listemiz hakkında bilgi almak için firmamızı iletişim destek hattından arayabilirsiniz.

Sivas Rent A Car daima en iyi hizmeti müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen, Sivas’ın yerli kaynakları ile büyüyen, vergisini düzenli olarak veren şirketleri arasında örnek gösterilmektedir. Sizlerden aldığımız güvenle büyümeye ve yeniliklerin kapısını aralamaya devam edeceğiz. Sivas Günlük Araç Kiralama ve günlük kiralık araba ihtiyaçlarınız için bizi güvenle arayabilirsiniz.