Sivas havaalanı araç kiralama, yada oto kiralama gibi hizmetlerin sıklıkla müşterilere sunulduğu yoğun bir havaalanıdır. Genellikle iş seyahatleri başta olmak üzere bir çok amaçla Sivas’a gelenlerin ilk araştırdıkları konuların başında gelmektedir Sivas Araç Kiralama.

Sivas Havaalanı Oto Kiralama
Sivas Havaalanı Araç Kiralama

Sivas Türkiye’nin özellikle iç anadolu bölgesinin en önemli ve tarihi kentlerinden bir tanesidir. Adeta açık hava müzesi görevi üstlenen bu kadim şehir sert iklimine rağmen sıcak insanlarıyla daima cazibe merkezi olmuştur. Ayrıca bağrından ayrılanları diğer memleketler gibi hasretiyle yakan Sivas şehri Türkiye’nin en çok göç veren şehirleninin başında gelmektedir.

Sivas Rent A Car ile Sivas Havalanı Araç Kiralama

Sivas havaalanı araç kiralama hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. eğer şehre hava yolu ile ulaştıysanız Sivas havaalanı araç kiralama seçeneğini tercih etmeniz son derece mantıklı olacaktır. Çünkü trafik yoğunluğunun günden güne arttığı Sivas şehrinde toplu ulaşım ve diğer yöntemlerle işlerinizi halletmeniz oldukça zor olacaktır.

Sivas araç kiralama hizmetinden faydalanarak işlemlerinizi çok daha seri ve güvenle yerine getirebilirsiniz. Sivas Rent A Car olarak müşterilerimize tüm işlemlerde olduğu gibi güzergah konusunda da tavsiyelerde bulunuyoruz.  Sivas havaalanı’ndan firmamız aracılığı ile istediğiniz marka ve modelde aracı istediğiniz süre boyunca güvenle kiralayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımız üzerinden veya WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşarak Sivas şehrine geleceğiniz tarihi ve zamanı bildirmenizdir. Ayrıca Sivas havalimanı araç kiralama hizmeti almak için uygun gördüğünüz araçlarımızdan bir tanesini belirtmeniz yeterli olacaktır.

İncelemek İçin Tıklayın: Sivas Araç Kiralama Fiyatları

Sivas Havaalanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Sivas havalimanı araç kiralama hizmeti almak için sitemiz üzerinden veya ile diğer iletişim kanallarından bize ulaşmanız durumunda size müsait araçlarımızı ve fiyat teklifimizi iletiyoruz. 

Ardından bir ön sözleşme gönderiyoruz ve sözleşmeye onay vermeniz durumunda ilgili tarihte havalimanından sizi karşılıyoruz. Aracınızı hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirerek kullanımınıza sunuyoruz.

Dilerseniz Sivas şoförlü araç kiralama hizmeti kapsamında havalimanı’ndan seyahatinizin sonuna kadar uzman ve eğitimli şoförlerimiz tarafından hizmet alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı’ndan Araç Kiralama Hizmetinde Öncelikler Nelerdir?

Sivas araç kiralama firması olarak profesyonel bir şekilde 20 yıldan bu yana sektörde hizmet veren Sivas rent a car olarak tüm kiralama hizmetlerinde olduğu gibi havalimanı araç kiralama hizmetimiz dede sözleşmeli, faturalı ve sigortalı hizmet sunuyoruz. 

Böylelikle seyahatiniz boyunca içiniz rahat olacak ve ziyaretlerinizi ya da iş seyahatinizi Gönül rahatlığıyla yerine getirebileceksiniz. 

Eğer havalimanından araç kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sivas havaalanı araç kiralama hizmeti alacağınız firmanın kurumsal olmasına kesinlikle dikkat edin.
  • Tarafınıza iletilen sözleşmeyi kontrol ederek haklarınızı tek tek inceleyin.
  • Alacağınız hizmetin faturalı olmasına ve sigortalı sunulmasına dikkat edin.
  • Çalışacağınız firmanın referanslarını özellikle havaalanı karşılamalı hizmetlerinden faydalanan müşterilerinin yorumlarını inceleyin.
  • Firmanın havaalanında ofisi bulunması her zaman için avantaj ve büyük bir kolaylıktır.
  • Kilometre kotaları hakkında muhakkak öncesinde bilgi alın ve ihtiyaçlarınızı belirtin.

Sivas Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Sivas havalimanı araç kiralama fiyatları 2021 yılının ilk yarısında olduğu gibi günlük 175 TL’den başlayarak araç marka ve modeline göre değişmektedir. 

Ayrıca araç kiralama ile beraber sunulan diğer hizmetlerde fiyatı artırabilmektedir.

2022 Sivas havalimanı araç kiralama fiyatlarında şu an için bir artış beklememek ile beraber sigorta ve kasko fiyatlarında beklenen zamma göre ufak değişiklikler olması öngörülmektedir.

Firmamız fiyat politikalarında daima müşterilerinin ekonomik bütçelerini göz önünde bulundurmaktadır.

Ayrıca sektörde edindiğimiz tecrübe neticesinde en kaliteli ve kurumsal hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmek deyiz. 

Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için ve size özel teklifleri mizden kampanyalarımızdan faydalanabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sivas Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Sivas Havalimanı lokasyonunda araç kiralama şirketleri sayıca fazla olmakla beraber kaliteli ve kurumsal hizmet sunan firmalar beklenilenden daha azdır. Sivas günden güne gelişen ve turizm potansiyelini artıran bir şehir olduğundan dolayı hizmet çıtasınında yükselmesi beklenmektedir.

Sivas’ta havalimanı araç kiralama şirketi olarak 20 yıldır hizmet sunan firmaımz Sivas Rent A Car merkez ve havalimanı ofisleri sayesinde hizmetini kusursuz bir şekilde yürütmeye devam etmektedir.