Sivas Oto Kiralama” konusunda yılların verdiği tecrübemize dayanarak sizlere en doğru bilgileri sunmak için hazırladığımız rehber sayfamıza hoşgeldiniz. Bu sayfada Sivas için oto kiralama nasıl yapılır ve Sivas şehrinde uygun oto kiralama nasıl gerçekleştirilir anlatmaya çalışacağız.

Oto kiralama Türkiye’nin bir çok şehrinde olduğu gibi Sivas şehrinde de son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Bunun sebebi özellikle yaz mevsimlerinde ziyaret için memleketlerine dönen gurbetçilerden kaynaklanmaktadır.

Oto Kiralama Sivas

Oto kiralama, Sivas şehrinde bir çok şirket tarafından sunulan bir hizmettir. Fakat firmamız Sivas Rent A Car uzun yıllar sektörde vermiş olduğu hizmet ve müşteri portföyü sayesinde Sivas’ın en çok rağbet gören firması olmayı başarmıştır.

Sivas’ta oturuyor ve ihtiyaçlarınızı oto kiralama yaparak kolayca sonlandırmak mı istiyorsunuz? Veya Sivas‘a düzenleyeceğiniz seyahat düşünceniz için kiralık oto ihtiyacınız mı var? Sivas ucuz oto kiralama temin ederek işlerinizi tamamlamayı istiyorsanız size uygun tekliflerimizi muhakkak incelemelisiniz.

Her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik Sivas oto kiralama hizmetimizden faydalanabilir, istediğiniz noktada teslim alma ve teslim etme, havaalanı transfer imkanı gibi olanaklarımızı değerlendirebilirsiniz.

Sivas Kiralık Oto Rehberi

Sivas Kiralık Oto listemizden aradığınız aracı bulamamanız durumunda bizi arayabilir ve müşteri destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Sivas kiralık oto listemizi aşağıdan inceleyebilirsiniz!

Sivas Oto Kiralama” 2021 İçin Uygun Araçlar!

MarkaModelŞanzımanYakıtKişi SayısıMüsaitlik Durumu
Renault Clio 2016 2016 OtomatikDizel4+1Evet
Hyundai İ202018ManuelDizel4+1Evet
Fiat Linea2016ManuelBenzin4+1Evet
Citroen C4 2017OtomatikDizel4+1Bilgi Alınız
Nissan Juke2015ManuelDizel4+1Evet

Sivas Oto Kiralama Fiyatları

Sivas oto kiralama fiyatları” konusunda rakamları etkileyen bir çok unsur bulunmaktadır. Ama kiralamak istediğinizin aracın modeli ve olanakları baz alındığında”Sivas’ta otokiralama fiyatları kaç TL’dir?” sorunuza 200 TL ile 800 TL arası diyebiliriz.

Sivas destinasyonunda ortalama olarak kaç gün oto kiralamak istiyorsunuz? Örneğin en düşük kiralama günü olarak belirlenen 1-3 gün kiralama fiyatlari ile haftalık veya aylık paketler farklılık gösterebilmektedir. Orta sınıf araçlar baz alındığında ve diğer illerde uygulanan mevcut oto kiralama fiyat tarifesi incelendiğinde Sivas ucuz oto kiralama oldukça avantajlıdır diyebiliriz.

Sivas Oto Kiralama Araç Modelleri

Sivas oto kiralama fiyatları araştırıldığında araçlar arasında bulunan Hyundai i20 oldukça uygun fiyatıyla ve modeli ile öne çıkmaktadır. Bu araç hacminin küçük olmasına rağmen oldukça konforlu bir kullanıma sahip olduğundan dolayı çokça tercih edilmektedir. Yakıt ortalaması ile sınıfının diğer araçlarından öne çıkabilen Hyundai i20, Sivas oto kiralama seçenekleri içinde en cazip seçenek olabilir.

Ekonomik otomobil sınıfında kategorize edilen bu araç Sivas şehrinde 2021 yılı için günlük 200 TL fiyatlandırma ile kiralanabilmektedir!

Sivas Oto Kiralama Firmaları

Sivas oto kiralama firmaları Sivas şehrinde son zamanlarda oldukça fazlalaşmıştır. Ayrıca online olarak hizmet sağlayan “sivas oto kiralama firmaları” aradığınız aracı kolaylıkla bulabilmeniz adına hizmetlerini Sivas şehri için internet üzerinden sağlamaktadır.

Müşterilerimize tavsiyemiz oto kiralama firmaları arasında Sivas şehrinde tercih yapmakta zorlanıyorsanız daima kurumsal ve referansları bol olan firmaları tercih etmeniz yönünde olacaktır. Kurumsallıktan uzak kalmış, sözleşmesiz ve teminatsız hizmet veren Sivas oto kiralama firmaları sizi ayrıca zor durumda bırakabilir.

İşini daima resmi temeller üzerinde, faturalı ve sigortalı olarak yürüten firmalar ile çalışmanız durumunda tatil veya iş seyahati planınız üzücü sebeplerden dolayı yarıda kalmayacak ve istediğiniz şekilde sonlanacaktır. Aksi takdirde beklemediğiniz masraflara ve streslere girmeniz muhtemel olabilir.

İncelemek İster misiniz? Sivas Araç Kiralama Şirketi Seçiminiz Nasıl Olmalı?

Sivas Oto Kiralama Sistemi Nasıl Çalışır?

Sivas şehir merkezine düzenleyeceğiniz seyahat veya iş gezilerinizde oto kiralama iki farklı yöntemle gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden rezervenizi yaptırabilir ve aracı şehre geldiğinizde Sivas oto kiralama şirketi teslim noktalarından alabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise telefon açarak sözlü olarak aracınızı ayırtabilirsiniz. Bu durumu sonradan ortaya çıkabilecek bazı anlaşmazlıklardan dolayı tavsiye etmemekteyiz.

Sivas oto kiralama için bazı ufak şartlar bulunmaktadır. Ki bunlar Türkiye genelinde uygulanan bazı resmi prosedürler olup fazla vaktinizi almamaktadır. Örneğin 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmekte ve yaş olarak minimum 21 yaşında olmanız gereklidir.

İncelemek İster misiniz: Ucuz Araç Kiralamak İçin İpuçları

Ayrıca unutmamanız gerekir ki Sivas ‘ta oto kiralamak için araç sürücüsü adına bir kart veya kimlik ibrazı zorunludur.

Sivas Havaalanı Oto Kiralama

Sivas Havalimanı oto kiralama için kurumsal şirketler son derece cazip fiyatlarla ve imkanlarla müşterilerine hitap etmektedir. Bununla beraber fiyat ve konfor kalitesini baz alarak değerlendirme yapacak olursanız firmamız Sivas Rent A Car olarak rakipsiz olduğumuzu fark edebilirsiniz. Özellikle 2021 sivas kiralık oto fiyatları incelendiğinde uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti konusunda iddialı bir firmayız!

Sivas Nuri Demirağ Havaalanı noktasından şehrimize misafir olan kişilerin ilk ihtiyaçları kiralık oto olmaktadır. Bunun farkında olan kurumsal bir firma olarak havaalanı karşılama ve teslim seçeneklerimizi daima güncel tutmaktayız.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı hakkında detayları incelemek için tıklayabilirsiniz!