Ucuz Araç kiralama denilince aklınız hep arkada kaldıysa bu içerik tam size göre!

Araç kiralamanın seyahat sırasında rahatlık ve özerklik dahil olmak üzere birçok avantajı vardır . Bu alternatifi, evden uzakta daha da iyi bir deneyimin sırrı olarak bile düşünebiliriz .

Sivas Araç Kiralama Sayfamızı inceleyerek Sivas programınız için uygun kiralık araç temin edebilirsiniz!

Ucuz araç kiralamak için derlediğimiz 5 ipucunu inceleyebilirsiniz:

1) Fazla Aksesuara Gerek Yok!

Yolculuğunuz yaz mevsimlerinde olacaksa klimanın şart olduğunu, ancak camı açarak serinlenebilecek yerler olduğunu hatırlamakta fayda var. Özetle, klimasız araç kiralayarak maliyet düşürebilirsiniz.

GPS yani navigasyon reddedilebilecek ve araç kiralamanın nihai maliyetini düşürebilecek başka bir aksesuardır. Haritaya doğrudan cep telefonunuzdan erişebilirsiniz. Aracın günlük oran bu aksesuarlar hizmeti işe zaman böylece tasarruf sağlanması kaldırıldığında azalır.

Önemli: Aksesuarları belirlemeden önce sizin için yararlı olanları önceliğinize alın . Örneğin, çocuklarla seyahat eden aileler kanunen zorunlu olduğu için araba koltuklu arabaları tercih etmelidir.

2) Kilometre Seçeneğine Dikkat Edin!

Genellikle kiralama şirketleri iki tür kilometre kullanımı sunar: kontrollü ve sınırsız. İlkini tercih ettiğinizde daha ekonomik bir tane almış olursunuz ama az seyahat edeceklere tavsiye edilir.

Kombine kilometrelere uyulması gerektiğini ve aşılırsa şirketin sözleşmede belirtilenlere göre ücret alabileceğini unutmayın.

Öte yandan, sınırsız km ile araç kiralamak fiyatı yükseltebilir ancak seyahat planı geniş kapsamla olanlar için ve araç kiralama şirketi ile kararlaştırılan limiti aşma konusunda endişelenenler için daha avantajlıdır . Kararınızı sabırla verin, seyahatinizin keyfini çıkarmak önceliğiniz olsun!

3) Arabayı Aynı Yere İade Edin!

Araç kiralamayı tercih edenler tarafından çok beğenilen bir avantajınız varsa , kiraladığınız aracı teslim alma noktasından farklı bir şehirde iade etme imkanınız bulunmaktadır . Ancak bu seçenek, fiyatları daha pahalı hale getirmektedir.

Bu nedenle, en çok tavsiye edilen, diğer şehirleri veya ülkeleri ziyaret etmeniz durumunda dairesel bir güzergah oluşturmaktır. Böylece seyahatinizi ilk durağınızın yapıldığı şehirde bitirmeyi içeren bir plan yaparak fiyatı düşürebilirsiniz. Araç kiralamanın avantajlarından yararlanmanın yanı sıra , muhtemelen hizmetten de tasarruf edebileceksiniz.

4) Ekonomik Sınıf Araçları Tercih Edin!

Birçok insan bunu unutuyor veya görmezden geliyor olabilir ancak bahsetmeye değer: ekonomik araç kiralamak her zaman daha uygundur. Bu nedenle tasarruf etmek isteyenler için en iyi seçenektir. Ayrıca, modellere göre fiyatları karşılaştırmaya her zaman vakit ayırmayı deneyin.

Örneğin kompakt arabalar, spor arabalardan veya sedan arabalardan bile daha ucuz olabilir. Ancak aile gezginleri için ideal değildir. Yani en iyisi araç kiralama firmasının sunduğu modelleri analiz etmek, değerleri karşılaştırmak ve sadece finansal değil kişisel olarak da beklentilerinizi karşılayan araca karar vermektir.

5) Uzun Süreli Kiralama Yaparak Tasarruf Edin!

Uzun süreli kiralama hizmeti sunan araç kiralama şirketleri, haftalık, iki haftalık veya aylık paketler için indirimli çalışabilmektedir. Paket olarak araç kiralamak tasarruf etmenize imkan sağlayacaktır.

Sivas Araç Kiralama rehberimize göz atarak uygun araç ve fiyatları inceleyebilirsiniz!

Aracın fiyatı ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, gün sayısına göre bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Sivas Rent A Car ile Sivas şehrinde ve çevresinde yapacağınız iş ve tüm seyahat planlarınız için ucuz araç kiralama imkanlarından faydalanabilirsiniz.